Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Väikelaevad  »  SISEVEED ja MERI


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Väikelaevad

Leo
14.05.2009
SISEVEED ja MERI
Oman väikelaevajuhi tunnistust ,kus kirjas,et võin " juhtida väikelaeva kogupikkusega kuni 24 meetrit sisevetel ilma piiranguteta" - kas see tähendab et merele ei tohi üldse minna ? Kas ka rannaäärset sõitu ei tohi teha ?
Väino Klevers
15.05.2009
Re: SISEVEED ja MERI
Tulenevalt meresõiduohutuse seadusest (MSOS): §39 (1) Väikelaeva juhil peavad olema asjakohased teadmised ja oskused. (2) Väikelaeva juhi teadmiste ja oskuste ning väikelaevajuhtide väljaõppe nõuded ja väikelaevajuhi tunnistuse vormi kehtestab Vabariigi Valitsus . Väikelaevajuhi tunnistusele märgitakse lubatud sõidupiirkond lähtuvalt väikelaevajuhi väljaõppest.

Sõidupiirkonnad on:
1) meri ja siseveed;
2) siseveed.

Järelikult tohib sisevee tunnistusega sõita ainult sisevetel.

Lugupidamisega

Väino Klevers
Vaneminspektor
VSLO
6 205 754
vaino dot klevers at vta dot ee

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil