Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Väikelaevad  »  kas tohib...


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

 

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Väikelaevad

indrek
06.07.2011
kas tohib...
Kas 4-meetrise paadiga tohib 16-aastane aerutades sõita Võrts järvel?
Välissuhete ja info osakond
19.07.2011
Re: kas tohib...
Tere

Meresõiduohutuse seadus ütleb:
§ 39. Väikelaeva juhile esitatavad nõuded
(5) Veesõiduki juhtimiseks, millel on purjepind kuni 25 m2 või mootori võimsus kuni 25 kW, ei nõuta väikelaevajuhi tunnistust, kui veesõiduk sõidab valgel ajal ja hea nähtavuse korral merel kuni 5 meremiili kaugusel kaldast ja sisevetel kuni 9 kilomeetri kaugusel kaldast, kuid mitte kaugemal alast, mis on lubatud veesõiduki dokumentatsioonis.

Lugupidamisega

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil