Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Väikelaevad  »  Nõuded kummipaadile.


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

 

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Väikelaevad

Johannes
02.07.2006
Nõuded kummipaadile.
Tere!
1)Kas 2, 5 ja 3 meetristel kummipaatidel on varustusele erinevad nõudmised? Matkatarvete poes väideti, et alla 2, 8 m kummipaatidel ei nõuta varustuses ankrut.
2)Kas kummipaat peab olema ARKi registris, kui kasutad ainult väikejärvedel?
Mairold Vaik
26.07.2006
Re: Nõuded kummipaadile.
1) D- kategooria paatidel (kummipaadid k.a) üle 2, 5 m on ühesugused varustuse nõuded veesõiduki pikkusest olenemata.

2) Meresõiduohutuse seaduse § 37' 1 järgi võib Eesti territoriaal- ja sisevetel liigelda registreeritud paadiga.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil