Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Väikelaevad  »  paadi registreerimisest.


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Väikelaevad

Ruudi
22.09.2005
paadi registreerimisest.
Tere
Kui on soov kasutada 4 meetrist kummipaati sisevetel kasutuseks, siis teda registreerima ei pea.
Kui paati kasutada mootoriga, laevatatavatel veekogudel, siis peab olema paat registreeritud.
Kas peab paat olema ka siis registris kui teda kasutada ilma mootorita aga laevatatavatel veekogudel?
Malle Lõhmus
25.10.2005
Re: paadi registreerimisest.
Meresõiduohutuse seaduse § 37' sätestab, et Eesti territoriaal- ja sisevetel võib kasutada üksnes vastavasse registrisse kantud väikelaeva, alla 12- meetrise kogupikkusega laeva ja jetti. Lisainfo: väike- ja siseveelaeavde osakonna juhataja Lembit Mõtlik 620 5750.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil