Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Avalik teave  »  Ametnikud


 

LOE LÄHEMALT

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 



Veeteede Ameti teenistuses olevad ametnikud (avaliku teenistuse seaduse alusel) ja nende haridus

 

Struktuuriüksus Ametikoht Eesnimi Perekonnanimi Haridusasutus Hariduse eriala
Veeteede Amet peadirektor Rene Arikas Tallinna Tehnikaülikool tehnikamagister
Veeteede Amet arendusjuht Eero Naaber TTÜ Eesti Mereakadeemia merendus
Juhtimissüsteemide osakond peaspetsialist Ain Randi Tallinna Tehnikaülikool haldusjuhtimine
Üldteenistus peadirektori asetäitja Toomas Leetjõe Eesti Põllumajandusülikool põllumajanduse mehhaniseerimine
Meresõiduohutuse teenistus juhataja-peadirektori asetäitja Marek Rauk Tallinna Tehnikaülikool logistika
Laevade järelevalve osakond juhataja Helin Tamm Tallinna Tehnikaülikool tehnikateadus
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Pavel Muhhin Eesti Mereakadeemia laevajõuseadmed
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Jaan Sääsk Tallinna Merekool laevajõuseadmed
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Tõnu Hinno Leningradi Kõrgem Merekool laevajuhtimine
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Aleksander Strand Makarovi nim. Riiklik Mereakadeemia laevaehitus ja remont
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Jüri Nelis Tallinna Merekool tehnik-laevajuht
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Rainer Tõugjas Eesti Mereakadeemia insener-laevajuht
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Jüri Kuuskla Eesti Mereakadeemia laevajõuseadmed
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Heino Soe Tallinna Merekool tehnik-laevamehaanik
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Urmas Kaljurand Tallinna Kalatööstuslik Merekool laevajuhtimine
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Eha Urbas Tartu Riiklik Ülikool orgaaniline keemia
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Sulev Lõhmus Tallinna Tehnikaülikool tehnikateadus
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Avraam Hasin Tallinna Polütehniline Instituut laevaehitus ja remont
Laevade järelevalve osakond vaneminspektor Sander Linikoja Tallinna Polütehnikum raadioside ja levi
Laevade järelevalve osakond inspektor-vanemmehaanik Urmas Kotsar Tallinna Merekool laevajõuseadmete ekspluatatsioon
Väike- ja siseveelaevade osakond juhataja Andres Kõnd Tallinna Polütehniline Instituut mehaanikainsener
Väike- ja siseveelaevade osakond vaneminspektor Veiko Rosme Tallinna Polütehniline Instituut masinaehitustehnoloogia
Väike- ja siseveelaevade osakond vaneminspektor Henn Kuum Eesti Mereakadeemia tüürimees
Väike- ja siseveelaevade osakond vaneminspektor Mart Sameli Pärnu 1. Keskkool keskharidus
Väike- ja siseveelaevade osakond vaneminspektor Arved Talu Tallinna Polütehnikum kontrollmõõteriistad ja automaatika
Väike- ja siseveelaevade osakond vaneminspektor Oleg Barinski-Gesjuk NSVL Siseministeeriumi Tallinna Miilitsa- Erikeskkool jurist
Väike- ja siseveelaevade osakond vaneminspektor Peeter Kask Tallinna 6. Õhtukeskkool keskharidus
Sadamate järelevalve osakond juhataja Merily Must Eesti Mereakadeemia merendus
Sadamate järelevalve osakond järelevalveinspektor Aleksander Rabi Tallinna Tehnikaülikool tüürimees
Sadamate järelevalve osakond järelevalveinspektor Kristjan Kaurla TTÜ Eesti Mereakadeemia merendus
Meremeeste diplomeerimise osakond juhataja Raul Tell Tartu Ülikooli Õigusinstituut õigusteadus
Meremeeste diplomeerimise osakond nõunik Anti Hirvoja Tallinna Merekool laevajuhtimine
Meremeeste diplomeerimise osakond vaneminspektor Voldemar Lindmets Leningradi Kõrgem Merekool laevajuhtimine
Meremeeste diplomeerimise osakond vaneminspektor Peep Kaurla Tallinna Merekool laevajuhtimine
Meremeeste diplomeerimise osakond vaneminspektor Elmar Oja Tallinna Merekool tehnik-laevamehaanik universaal
Meremeeste diplomeerimise osakond vaneminspektor Rainer Hermassoo Tallinna Merekool laevajuhtimine
Meremeeste diplomeerimise osakond vanemregistriinspektor Eino Ots Tallinna Kalanduse Tehnikum tehnik-laevajuht
Hüdrograafia ja navigatsioonimärg teenis juhataja-peadirektori asetäitja Taivo Kivimäe Mainori Majanduskool ärijuhtimine
Hüdrograafia ja navigatsioonimärg teenis juhataja asetäitja tehnika alal Leo Käärmann Tartu Ülikool füüsik-füüsikapedagoog
Laevateede osakond juhataja - HNT juhataja asetäitja Kaidi Katus Tallinna Tehnikaülikool logistika
Laevateede osakond juhataja asetäitja Kert Süsmalainen Eesti Mereakadeemia hüdrograafia
Laevateede osakond peaspetsialist Pärtel Keskküla Eesti Mereakadeemia hüdrograafia
Navigatsioonimärgistuse osakond juhataja Andry Rütkinen Tallinna Pedagoogikaülikool hüdrograafia
Põhja-Eesti navigatsioonimärgistuse talitus juhataja-NMO juhataja asetäitja Janno Viina Eesti Mereakadeemia hüdrograafia
Läänemaa navigatsioonimärgistuse talitus juhataja Peeter Saar Eesti Merehariduskeskus tüürimees
Läänemaa navigatsioonimärgistuse talitus Pärnu piirkonna peaspetsialist Urmas Õunap Tallinna Ehitusmehaanika Tehnikum metallide lõiketöötluse tehnik-tehnoloog
Tartu navigatsioonimärgistuse talitus juhataja Eino Martihhin Tartu Riiklik Ülikool geograafia
Hüdrograafiaosakond juhataja Peeter Väling Tartu Ülikool geoloogia
Hüdrograafiaosakond juhataja asetäitja Peeter Ingerma Tallinna Pedagoogikaülikool hüdrograafia