Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Meremeeste diplomeerimine  »   hr.A.Raie kysimusele...


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

 

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Meremeeste diplomeerimine

Jaak
12.09.2003
hr.A.Raie kysimusele...
hr.A.Raie kysimusele toetudes kysin siiski kas alla 500t.laeva kapteni diplomi omanik tohib sõita jahiga..Teie vastus on EI? Vastake palun,miks on MSOS p.39/3 kirjutatud sel juhul,et väikelaevaga/paat,kaater,jaht/võib sõita väikelaeva juht VÕI MERELAEVAJUHI diplomit omav isik.Milleks pandi seadusse sõnad MERELAEVAJUHI DIPLOMIT OMAV ISIK...kui nad sõita ikkagi ei tohi.Kursustele peavad minema minu arust isikud,kellel EI OLE väikelaevajuhi tunnistust VÕI merelaevajuhi diplomit omav isik.Teie jutu järgi Fantaasia,Romantika kapten ei tohi sõita mootorpaadiga ,pikkusega 6m,merel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Malle Lõhmus
15.09.2003
Mõeldud on mootoriga...
Mõeldud on mootoriga käitatavat väikelaeva (MSOS § 39 lg 3), kuna jutt on
meresõidudiplomist, ei saa ta juhtida väikelaeva sisevetel. Lisainformastiooniks "Väikelaeva juhi teadmiste
ja oskuste ja väikelaevajuhtide väljaõppe nõuded ning väikelaevajuhtide tunnistuste vormid"
(RT I, 2002, 107, 642 § 3 lg 5 ja § 12 lg 2). Informastioon väike- ja siseveelaevade osakonna juhataja Hans Nukki 620 5750.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil