Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Meresõiduohutus  »  paukvesti kontroll


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Meresõiduohutus

viktor
21.06.2009
paukvesti kontroll
kas paukvesti peab iga aasta kontrollima(taatlema).et on kasutus kõlblik?Kui ja ,siis kus seda teha ?Kas konrrollimata vestiga on võrdväärne sõiduga ilma vestita?
Väino Klevers
03.07.2009
Re: paukvesti kontroll
Vastavalt "Nõuded väikelaeva varustusele, väikelaeva tehnilise ülevaatuse kord ja kontrollakti vormid väikelaeva registreerimiseks ning väikelaeva või jeti pisteliseks kontrollimiseks" (majandus- ja kommunikatsiooniministri 28. mai 2007. a määrus nr 37):
§ 6. Nõuded väikelaeva päästevarustusele
(1) Väikelaeval peab olema vähemalt üks päästevest iga pardalviibija jaoks. Päästevestid peavad olema sertifitseeritud. Kui valmistajatehase poolt on ette nähtud päästevesti perioodiline kontroll, võib väikelaeval kasutada ainult sellise kontrolli läbinud päästeveste.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil