Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Meresõiduohutus  »  Huvitav teada???


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Meresõiduohutus

Martin
24.04.2009
Huvitav teada???
Kaater mõõtudega 4,5 x 1,8 ja mootoriga 30hj ei vaja vastavalt meresõiduohutuse seadusele § 39 punkt 5 väikelaevajuhi tunnistust aga kui sooviks on inimesi sellega sõidudada ehk siis tegeleda majandustegevusega kas sel juhul on vaja väikelaevajuhi tunnistust vms?
Väike- ja siseveelaevade osakond
07.05.2009
Re: Huvitav teada???
Kirjeldatud juhul ei ole lisanõuet väikelaevajuhi tunnistuse omamiseks.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil