Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Meresõiduohutus  »  Liiklus Pärnu jõel


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Küsimused ja vastused: Meresõiduohutus

Jüri Järv
01.06.2009
Liiklus Pärnu jõel
Kas ma saan meresõiduohutuse seadusest õieti aru, et see kehtib merel ja laevatatavatel siseveekogudel. S.t. ,et Pärnu jõel Kesklinna sillast üleval pool võib sõita ilma registreerimata paadi või jetiga ning ilma vastavat juhtimistunnistust omamata, täites vaid Liiklust Pärnu, Sauga ja Reiu jõel reguleerib Pärnu Linnavolikogu 15.06.2004. a määrus nr 17 "Veesõidukite liiklemise kord Pärnu, Sauga ja Reiu jõel Pärnu linna piires".
Väino Klevers
03.07.2009
Re: Liiklus Pärnu jõel
MERESÕIDUOHUTUSE SEADUS (vastu võetud 12.12.2001. a seadusega (RT I 2002, 1, 1), jõustunud 1.01.2003) reguleerib laevade ja väikelaevade ning muude veesõidukite meresõiduohutust ja laevatatavatel sisevetel sõidu ohutust ning laevade turvalisust ja laevaliikluse ohutuse tagamist veeteedel.
Laevatatavad siseveed: Emajõgi ja Väike-Emajõgi Võrtsjärvest Pikasilla sillani ning Võrtsjärv, Peipsi järv, Pihkva järv ja Lämmijärv ning nimetatud järvedesse suubuvate jõgede laevatatavad suudmed ja alamjooksud ning Narva veehoidla ja Narva jõgi Peipsi järvest kuni Narva koseni.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil