Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Muu teema  »  Jetijuhi tunnistus


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Muu teema

Rainer
03.08.2009
Jetijuhi tunnistus
Ei saa aru, milliste lubadega võib jetiga sõita? Seaduse järgi peab olema kaasas jetijuhi tunnistus ja ja peab ka praktilised sõiduoskused läbima vähemalt kahe tunni ulatuses. Väikelaeva juhiluba ei ole ju jetiluba, ja ka praktilist jetisõiduoskust seal ei anta?
Henn Kuum
03.08.2009
Re: Jetijuhi tunnistus
Vastavalt meresõiduohutuse seaduse § 391 lõikele 1 võib jetti juhtida vähemalt 15 aasta vanune isik, kellel on kehtiv
jetijuhi tunnistus või väikelaevajuhi tunnistus.

Lisainfo:
Henn Kuum
Vaneminspektor
Väike- ja siseveelaevade osakond
Tel 620 5753

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil