Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Meremeeste diplomeerimine  »  500 ja suurema kapteni tunnistus


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

 

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Meremeeste diplomeerimine

Janel
18.02.2011
500 ja suurema kapteni tunnistus
Tere!
Küsin siis uuesti. Kuna soovitati seda teha.
Olen töötanud piirivalve laeval tüürimehena 32 (nüüd siis juba rohkem kuid) kuud. Laev on üle 500 kogumahtuvusega. Praegu on mul 500 ja suurema kogumahtuvusega vahitüürimehe diplom (kõik vahelehed on kehtivad). Kas ma saaksin teha endale kuni 500 kohumahtuvusega laeva kapteni tunnistuse?
Meremeeste diplomeerimise ja registri büroo
23.02.2011
Re: 500 ja suurema kapteni tunnistus
Tere

Lähtuvalt meresõiduohutuse seaduse § 95 punktist 15 ei väljasta Veeteede Amet Politsei- ja Piirivalveameti (PPA) laevade juhtkonnale konventsionaalseid diplomeid enne, kui on muudetud PPA laevade haldamise ja mehitamise süsteem vastavaks rahvusvahelistele nõuetele.
Kuni 500 kogumahutavusega laeva kapteni tunnistus on konventsionaalne tunnistus ja väljastatakse STCW reegli II/3 sätete alusel .

Lugupidamisega

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil