Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Meremeeste diplomeerimine  »  Diplomi "tõstmine"


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Meremeeste diplomeerimine

JEEKIM
05.07.2012
Diplomi "tõstmine"
Tere
Piirivalve laevade merepraktikast on siin juba juttu olnud.
Oman kehtivaid merepraktika tõendeid ajavahemikest, kui sõitu veel arvestati:
kuni 30.10.2003 ja
15.05.2004 – 01.07.2005.
Samuti on mul 500-se ja suurema kogumahutavusega laeva vahitüürimehe kehtiv diplom koos vahelehe ja nõutud kursustega.
Mis seaduse punkti, par. alusel ei saa ma oma diplomit nn "tõsta" ?

lugupidamisega
Eino Ots
06.07.2012
Re: Diplomi
Meresõidupraktika piirivalvelaevadel ei lähe arvesse STCW sätetele vastava meresõidudiplomi saamiseks lähtuvalt meresõiduohutuse seaduse § 95 lõikest 15.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil