Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Muu teema  »  väikesaarte laevaühendus


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Küsimused ja vastused: Muu teema

Eero Jesmin
03.09.2013
väikesaarte laevaühendus
tere.
kas oleks võimalik kuskil või kuidagi tutvuda riigi tellitavate uute parvlaevade projektidega. pean silmas Vormsi ja Kihnu liinidele ehitatavaid aluseid.
eriti huvitab laeva kandevõime tonnides. seda ei ole võimalik kusagilt leida.
Juriidiline osakond
12.09.2013
Re: väikesaarte laevaühendus
Tere

Kuna riigihanke menetluse käigus tehtud pakkumused on konfidentsiaalsed siis Veeteede Amet ei saa avaldada ei pakkumuste osaks olnud dokumente ega lepingu täitmise käigus ehitaja poolt juba kooskõlastamiseks esitatud laevade projektdokumentatsiooni.
Samas, hankedokumendid, kaasa arvatud laeva tehniline kirjeldus, on vabalt kättesaadavad riigihangete registris ning ehitaja tehnilise kirjeldusega nõutud parameetreid ka järgima peab, seal hulgas ka kandevõime osas. Riigihanke lisa 1 Tehnilise kirjelduse kohaselt peab autoteki maksimaalne kandevõime olema 90 tonni ning varustatus, kütuse- ja mageveevarud tagama vähemalt 7päevase töötsükli. Millised on täpne kandevõime selgub projekteerimise käigus.
Kui Teil on asja vastu põhjendatud huvi on võimalik et, pöördudes laevade ehitaja poole, saate täpsemaid andmeid kui VAl on tänasel päeval võimalik Teile esitada.

Lugupidamisega

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil