Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Meremeeste diplomeerimine  »  täiendõppekursused ja pädevuse hindamine


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Küsimused ja vastused: Meremeeste diplomeerimine

raul
15.05.2006
täiendõppekursused ja pädevuse hindamine
Vastavalt VTA 01.02.2006 ringkirjale nr.5- 1- 20/291 tuleb ringkirjas mainitud kursused läbida uuesti viie aasta möödudes olenematta sellest kas laevafirmas on rakendatud ISM koodeks või ei.
Kas VTA on aksepteerinud ja aksepteerib laevas väljastatud perioodilise hindamise tunnistusi kui need on väljastatud vastavuses STCW- ga.
Antsi Hirvoja
23.05.2006
Re: täiendõppekursused ja pädevuse hindamine
01.02.2006 ringkirja 5- 1- 20/291 eesmärgiks oli juhtida tähelepanu, et Veeteede Amet aktsepteerib kooskõlas Vabariigi Valitsuse 30.10.2003 määruse nr 273 “Laevapereliikmete koolitus- ja kvalifikatsiooninõuded…” lisa 36 märkuste redaktsiooniga laevapere liikme teadmiste ja oskuste perioodilist hindamist juhul, kui see on läbi viidud viie aasta jooksul pärast vastava kursuse lõpetamist. Kui kursuse lõpetamist on möödunud enam kui viis aastat ja eelnevalt ei olnud läbi viidud perioodilist hindamist, siis tuleb vastavalt kehtivale redaktsioonile läbida kursus uuesti täies mahus.

Teie esimesele küsimusele on ülaltooduga vastatud, ainuke vahe on selles, et kui reederil on rakendatud ISM, võib perioodilist hindamist läbi viia laevafirma, kui mitte, siis mereõppeasutus.

Veeteede Amet aktsepteerib kooskõlas ülalnimetatud määruse lisa viimase märkusega perioodilist hindamist laevas, kus on rakendatud ISM koodeks.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil