Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Meremeeste diplomeerimine  »  merepraktika


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

 

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Meremeeste diplomeerimine

Aivo
25.07.2006
merepraktika
Kas meresõidupraktika Veetede Ameti laevadel läheb mereakadeemia kadettidel meresõidupraktikana arvesse või mitte?
Eino Ots
26.07.2006
Re: merepraktika
Lähtudes "Meresõiduohutuse seaduse" § 95 punktist 10, ei lähe pärast 1. juulit 2005. a sõidetud meresõidupraktika Veeteede Ameti laevadel arvesse meresõidudiplomite saamisel .

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil