Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Muu teema  »  esmaabi merel


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Küsimused ja vastused: Muu teema

Aidi Müürisepp
16.08.2006
esmaabi merel
Tere,
sooviks infot, kas on reguleeritud seadusandlusega teema, kas liinilaeval peaks olema arst või mitte? Kui Tallinki laeval liinil Hanko- Rostock, millel reisijaid u. 1000 (reis kestab 24h) ei ole arsti ning ainsateks medikamentideks on aspiriin ja neoangiin, siis on see minu meelest täiesti ebapiisav.
Lugupidamisega,
Aidi Müürisepp
Marek Rauk
17.08.2006
Re: esmaabi merel
Veeteede Ameti pädevuses on teostada järelevalvet vastavalt sotsiaalministri 23. oktoobri 2002. a määrusele nr. 128 "Meditsiiniabi korraldamise nõuded laeval ja Eestis registreeritud laeval nõutava meditsiinivarustuse nimekiri". Vastavalt määruse paragrahvile 9 kontrollib Veeteede Amet meditsiinivarustuse vastavust määruse nõuetele üks kord aastas.

Ülalmainitud määrust kohaldatakse kõigile Eestis registreeritud laevadele, välja arvatud sõja- ja piirivalvelaevad, väikelaevad, sadamapuksiirid ning lõbusõidulaevad, mida ei kasutata ettevõtluse eesmärgil.
Määruse paragrahv 3 lõige 1 sätestab, et laeval, mille laevapere liikmete arv on suurem kui 100 ja mille reis kestab kauem kui 3 ööpäeva, peab olema arst.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil