Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Muu teema  »  Juhiload


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Muu teema

Rainer
13.01.2007
Juhiload
Tere! Kas välisriikides tehtud rahvusvahelisi veesõidukite lube saab Eestis ümber vahetada? Mis see maksab? Või pole sellel mõtet kuna nad nagunii kehtivad?
Ette tänades, Rainer
Lembit Mõtlik
16.01.2007
Re: Juhiload
Teie kirjast ei selgu, millise riigi ja millise dokumendiga on tegemist. Kuid Vabariigi Valitsuse 29. augusti 2005. a määruse nr 225 § 15 kohaselt ei väljastata välisriigis välja antud väikelaevajuhi väljaõpet tõendava dokumendi alusel Eesti Vabariigi väikelaevajuhi tunnistust ja välisriigis välja antud väikelaevajuhi tunnistust ei vahetata Eesti Vabariigi väikelaevajuhi tunnistuse vastu.

Lisainfo: väike- ja siseveelaevade osakonna juhataja Lembit Mõtlik tel 620 5750.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil