Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Riiklik sadamaregister  »  Sadama akvatoorium


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Küsimused ja vastused: Riiklik sadamaregister

Valdo V
02.07.2007
Sadama akvatoorium
Kuidas oli võimalik anda Grand Holm Marina sadama akvatooriumiks selline veeala nagu see praegu on.Kas ikka enne uuriti ,kuidas on võimalik GHM sadamast mööda sõita nö.Jahtklubi silda või sealt veel edasi,kus on ka sildumiskohti.Kohalikus lehes Siilats juba kaebab et temalt luba küsimata sõidetakse tema platsist üle ja pole kaugel see päev kui ta nööri ette tõmbab.Taha linna poole polegi aga muud võimalust kuna Haapsalu tagalaht on madal.Kas tõesti ainult nimi ja rahakott panevad asjad paika?See huvitab paljusid,aga tänan vastuse eest.
Juriidiline osakond
17.07.2007
Re: Sadama akvatoorium
Vastavalt Sadamaseadusele määrab meresadama akvatooriumi piirid majandus- ja kommunikatsiooniministri ettepaneku ja kohaliku omavalitsuse volikogu kooskõlastuse alusel Vabariigi Valitsus.

Veeteede Amet ei ole pädev vastamaks, milliseid asjaolusid minister kaalutlusotsuse tegemisel Suur Holmi sadama akvatooriumi määramiseks arvestas.

Haapsalu Tagalaht ei ole ainuke mereala, kus sadamatesse sissesõit toimub läbi teise sadama akvatooriumi. Sellises olukorras on ligipääs sadamatesse, millistesse pääsuks on vajalik läbida teise sadama akvatoorium, tagatud sadamavaldajate vaheliste kokkulepetega. Ka Haapsalu Tagalahe kaasuse puhul tundub see olevat mõistlik ja ratsionaalne võimalus hetkel väljakujunenud olukorra lahendamiseks.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil