Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Muu teema  »  arstiabi trantsportlaevadel


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

 

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Muu teema

kersti
24.09.2007
arstiabi trantsportlaevadel
kas peab olema arstiabi rahvusvahelistel transportlaevadel.kui jah siis millisel tasemel?esmaabi või ka reanimeerimine koos proffessionaalse pesonaliga ja selleks eraldatud ruumid kus oleks ka võimalik vajadusel opereerida?küsimus käib irish ferry kompanii kohta.kus kohast saab selle firma kohta informatsiooni või mingeid kontaktandmeid?
Malle Lõhmus
25.09.2007
Re: arstiabi trantsportlaevadel
Eestis registreeritud laevadele kohaldatakse sotsiaalministri 23.10.2002. a määrust nr 128 " Meditsiiniabi korraldamise nõuded laeval ja Eestis registreeritud laeval nõutava meditsiinivarustuse nimekiri " (RTL 2002, 122, 1774), millega saab tutvuda ka Veeteede Ameti kodulehel https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=211742. Nimetatud määruses on sätestatud meditsiiniabi korraldus Eestis registreeritud laevadel, § 3 lg 1 kohaselt peab laeval olema arst juhul, kui laevapere liikmete arv on suurem kui 100 ja reis kestab kauem kui kolm ööpäeva.
Täpsemate nõuete selgitamiseks peaks pöörduma laeva lipuriigi mereadministratsiooni poole. Kui laeva nimi ja lipuriik on teada, saaksime Teile edastada lipuriigi mereadministratsiooni andmed.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil