Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Eesti laevaregistrid  »  Rootsi sertifikaadid


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Küsimused ja vastused: Eesti laevaregistrid

Tarmo
11.11.2007
Rootsi sertifikaadid
Kas VTA annab kehtivate Rootsi sertifikaatide alusel välja uued Eesti sertifikaadid.Tegemist on E-klassi reisilaevaga Rootsi sertifikaatidega.Plaanis laev tuua Eestisse ja registreerida D-klassi reisilaevaks.Kas on tarvis teha dokki ülevaatus?Praeguste paberite järgi järgmine dokkimine 2009 a.
Pavel Muhhin
22.11.2007
Re: Rootsi sertifikaadid
Juhul kui soovite tuua laeva Eesti lipu alla ja registreerida D-klassi reisilaevaks, peate läbima järgmise protseduuri. Laev tuleb esitada registreerimiseelseks ülevaatuseks, mille alusel väljastatakse ankeet laeva peamiste tehniliste andmete kohta Eesti laevaregistritesse kandmiseks ning selle alusel saate kohtus liputunnistuse. Esitada tuleb samuti tehniline dokumentatsioon laeva kohta Veeteede Ametile läbivaatamiseks ning kooskõlastamiseks. Pärast seda teostatakse laevale täisülevaatus ning selle eduka läbimise korral saab laev vajalikud kehtivad sertifikaadid.
Juhul kui laev on klassi järelevalve all, siis kehtivaid klassitunnistusi uuendama ei pea ning ka uus dokiülevaatus ei ole vajalik, kui dokk kehtib 2009. aastani.

Täiendav info:
Laevade järelevalve osakond
Juhataja Marek Rauk tel 620 5724
Vaneminspektor Pavel Muhhin 620 5735

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil