Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Riiklik sadamaregister  »  Sadama rajamine/renoveerimine


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Küsimused ja vastused: Riiklik sadamaregister

uudishimulik
31.03.2008
Sadama rajamine/renoveerimine
Millised protseduurid tuleb sooritada, et rajada või renoveerida eraomanduses olevat sadamat? Kui palju mingi asjaajamine võiks aega võtta ja kust saaks vajalike dokumentide ja juhiste kohta rohkem informatsiooni?
Erik Noor
09.04.2008
Re: Sadama rajamine/renoveerimine
Veeteede Ameti puutumus algab antud küsimuses reeglina alles akvatooriumi määramise menetluses, kuna Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium palub selles osas reeglina Veeteede Ameti hinnangut. Eelnevad haldustoimingud kuuluvad enamjaolt kohaliku omavalitsuse pädevusse.
Tähelepanu tuleks veel juhtida sellele, et ehitustegevus (sh ka süvendustööd) veeteedel ja navigatsioonimärkide vahetus läheduses tuleb kooskõlastada Veeteede Ametiga (vt https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=226904) .
Pärast akvatooriumi eraldamist ja selle nõuetekohast mõõdistamist, samuti vajaliku dokumentatsiooni ettevalmistamist on võimalik taotleda sadama ülevaatust riikliku laevaliikluseks avamise komisjoni poolt, lähtudes vastavast Vabariigi Valitsuse määrusest (vt https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=830918 ).

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil