Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Meremeeste diplomeerimine  »  Väikelaeva juht


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Küsimused ja vastused: Meremeeste diplomeerimine

Kris
05.04.2008
Väikelaeva juht
Kuidas on võimalik saada väikelaeva juhi tunnistus kõige kiiremini ja odavamalt kätte isikul kes on lõpetanud EMA Merekooli Laevajuhtimise erialal (kuni500), sooritanud kõik eksamid ning saanud kooli lõputunnistuse koos mõningate meresõidu paberitega( vahimadrus+ohutus jms sertifikaadid), kuid ei oma piisavat meresõidu staazi et see tunnistus välja vahetada vahitüürimehe (kuni 500) diplomiks/tunnistuseks(?) ?

Kas tõesti saaved need kes käivad kaks kuud kursustel ja heal juhul teevad arvuti peal nö sõidueksami, väikelaeva juhi tunnistuse kiiremini kätte kui need kes on asja põhjalikumalt õppinud mitu aastat.Õppingutele lisandub ju veel 18 kuud praktikat vahimadrusena, kui ma ei eksi, et saada kuni 500 vahitüürimehe tunnistus. (nagu ma aru saan siis viimati mainitud tunnistuse alusel saab väljastada ka väikelaeva juhi tunnistuse, kuid sellel puudub mõte kuna suurema tunnistuse/diplomi omaja võib väiksemat alust juhtida ka ilma "väikese tunnistuseta".
Peeter Kask
09.04.2008
Re: Väikelaeva juht
EMA Merekooli lõputunnistusega väikelaeva juhi tunnistust ei saa.Veeteede Ameti kodulehelt väikelaevade alt leiab kõikide koolitajate andmed.Võimalus on teha eksam eksternina või minna kursustele. Hinna kohta saab informatsiooni koolitajatelt.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil