Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Muu teema  »  Küsimus


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

 

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Muu teema

Rairt
23.04.2008
Küsimus
Tere!ostsin endale kummipaadi mille pikkus on 3,5 meetrit ja millel on 9,9 hj päramootor.kas sellega sõitmiseks peab olema paat registreeritud ja juht omama juhiluba?mis on paadi kohustuslik varustus?
Peeter Kask
08.05.2008
Re: Küsimus
3,5 meetri pikkune kummipaat peab olema registreeritud, kui sõidetakse laevatavatel vetel (meri, siseveed). Mittelaevatatavatel vetel ei pea registreerima. 9,9 hj päramootori puhul ei pea omama juhiluba. Varustus sõltub paadi kategooriast, mida aga ei olnud küsimuses ära märgitud.

Varustuse kohta saab infot majandus- ja kommunikatsiooniministri 28. mai 2007. a määrusest nr 37 (https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=128342 92), mis on kehtestatud meresõiduohutuse seaduse (https://www.riigiteataja.ee/ert/act.jsp?id=102780 3) § 36 lõike 5 alusel.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil