Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Muu teema  »  Non-SOLAS parve kontroll


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Muu teema

Indrek
02.07.2008
Non-SOLAS parve kontroll
Kui tihti peavad hoolduses(kontrollis) käima non-SOLAS päästeparved ja millises seaduses see kajastub?
Henn Kuum
03.07.2008
Re: Non-SOLAS parve kontroll
Antud juhul määrab päästeparve kontrollimise intervalli tootja.
Väljavõte majandus- ja kommunikatsiooniministri määrusest nr 75 § 5 lõige 3:
"Igale päästeparvele peab olema kantud vastav markeering ja väljastatud valmistaja või tunnustatud hooldusfirma kehtiv sertifikaat. Sertifikaadi
kaasaskandmine ei ole kohustuslik."

Lisainfo:

Henn Kuum
Veeteede Amet
Väike- ja siseveelaevade osakond
Vaneminspektor
Tel +372 620 5750

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil