Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Muu teema  »  Mereregistri Laevade Eesti AS


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 



Küsimused ja vastused: Muu teema

Aivar Vadi
03.09.2008
Mereregistri Laevade Eesti AS
Leidsin äriregistrist järgmise ettevõtte, kas sellel on mingit õiguslikku alust Eesti Vabariigis ? Väidetavalt on nende tegevusalaks
- klassifikatsiooniteenused, konvektsioonide alane järelvalve, laevade ja ujuvvahendite ülevaatus.
- Rahvusvaheliste Konvektsioonide, Koodide ja Kokkulepete täitmise tehniline järelvalve ja Konvektsiooni dokumentide väljastamine Riikide Valitsuste nimel, kes on andnud selleks vastava volituse.
- Tööstustoodangu sertifitseerimine ja tehniline järelvalve, ettevõtete sertifitseerimine vastavalt Rahvusvaheliste Standardite ISO 9000 nõuetele.

Kas nende tegevuste registreerimiseks peaks ettevõte ikkagi eelkõige mingeid sertifikaate omama enne ?
Hannes Vask
04.09.2008
Re: Mereregistri Laevade Eesti AS
Lugupeetud hr Vadi

Klassifikatsiooniühingute tunnustamine ning riigi meresõiduohutuse ja mereturvalisuse alaste järelevalveülesannete delegeerimine klassifikatsiooniühingutele toimub vastavalt Euroopa Nõukogu direktiivile 94/57/EÜ. Siseriiklikus õiguses on antud teema reguleeritud meresõiduohutuse seaduses. Veeteede Ameti poolt volitatud klassifikatsiooniühingute nimekiri, nende seas ka Vene Mereregister/Russian Maritime Register of Shipping (ärinimega Mereregistri Laevade Eesti AS), on avaldatud Veeteede Ameti kodulehel (http://www.vta.ee/atp/?id=802). Vene Mereregister on klassifikatsiooniühingute rahvusvahelise assotsiatsiooni liige ning täiendavat informatsiooni Teid huvitava teema kohta võite leida ka IACS kodulehelt.

Teie küsimuse selles osas, mis puudutab klassifikatsiooniühingute pädevust kvaliteedi sertifikaatide väljaandmisel, soovitame pöörduda kas Eesti Standardikeskuse või Eesti Kvaliteediühingu poole.

Hannes Vask
Tel 620 5532

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil