Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Küsimused ja vastused  »  Meresõiduohutus  »  liikluspiirangud Emajõel


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Küsimused ja vastused: Meresõiduohutus

Janno
08.10.2008
liikluspiirangud Emajõel
minu küsimusele siinsamas rubriigis liikluspiirangute kohta Emajõel 31.08.2008 vastas sedasi hr. Enn Soovik | 02.09.2008:
Emajõel kiirus ja mootori võimsus piiratud ei ole.
http://www.vta.ee/atp/?id=3799

lähtuvalt eelnenust küsin, kes ja miks on paigaldanud Jõesuusse liikluspiirangu märgi - vt. http://www.zone.ee/puri/piirang.JPG

ja kas VTA kavatseb sanktsioone rakendada omavoliliste märgipüstitajate vastu - VTA spetsialisti väitel pole ju piiranguid kehtestatud?

kui aga siiski peaks tuvastuma, et märk on legaalselt paigadatud, siis kui kaugele ulatub märgi mõjupiirkond?
Navigatsioonimärgistus
09.10.2008
Re: liikluspiirangud Emajõel
Liikluspiirangu märk on paigaldatud ebaseaduslikult, märk demonteeritakse. Alam-Pedja looduskaitseala kaitse-eeskiri (http://www.alam-pedja.ee/index.php) sätestab lubatud/keelatud tegevuse piirkonnas.

Vastavalt veeseadusele on maavanemal on õigus keelata avalikul ja avalikult kasutataval veekogul veesõidukitega liiklemine, kehtestada liikluskiiruse piirang ja keelata veekogujääle minek, kui liiklemine, veesõiduki suur kiirus või jääleminek ohustab veeliiklust; kahjustab või võib kahjustada veekogu seisundit ning lõhkuda veekogu kaldaid; kahjustab või võib kahjustada kalavarusid või kalakoelmute seisukorda; häirib teisi veekogu kasutajaid; ohustab jääleminejaid. Maavanema vastavad korraldused tehakse avalikult teatavaks ning nad jõustuvad ametlikus väljaandes Ametlikud Teadaanded avaldamisele järgneval päeval.

Vastavalt meresõiduohutuse seadusele võib ka Veeteede Ameti peadirektor üldkasutataval veeteel laevaliikluse ohutuse tagamiseks kehtestada ajutisi piiranguid.

Uus postitus

*
*
Sisesta tekst pildil