Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Otsime oma meresõiduohutuse meeskonda täiendust


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Otsime oma meresõiduohutuse meeskonda täiendust

Veeteede Amet on kuulutanud välja konkursid meresõiduohutuse teenisusse nõuniku ja laevade järelevalve osakonna juhataja leidmiseks.

Nõuniku ülesanne on osaleda IMO komiteede ja alakomiteede töös, õigusaktide eelnõude väljatöötamises, hallata klassifikatsiooniühingute lepinguid ja teha järelevalvet nende üle jm. Eeldame merendusalast kõrgharidust ja varasemat töökogemust.

Osakonna juhataja ülesanne on korraldada Eesti lippu kandvate laevade tehnilist järelevalvet ning välisriigi lippu kandvate laevade kontrolli Eesti sadamates, samuti korraldada laevakontrollialast koostööd välisriikide, klassifikatsiooniühingute ja reederitega jm. Samamoodi eeldame merendusalast kõrgharidust ja eelnevat juhtimiskogemust.

Täpsemalt lugege töökuulutusi meie kodulehe tööpakkumiste rubriigist. Täiendav informatsioon telefonil 620 5700 või e-postil mot at vta dot ee (meresõiduohutuse teenistuse juhataja Marek Rauk). CV koos põhjendatud sooviavaldusega palume saata hiljemalt 11.02.2018. a Veeteede Ameti personaliosakonda meiliaadressil: personal at vta dot ee.