Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Meresõiduohutuse teenistus  »  Mereturvalisus  »  Sadamate turvaülemate kontaktid/PFSO


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 



Sadamate turvaülemate kontaktid

 

Nr

Sadam

Sadamarajatis (ed)

Turvalisuse kontaktisik

Sadamakapteni teenistus

1

Bekkeri

B-1

Gunnar Kellamov

mob: +372 56921417

e-post: gunnar@tallinnbekkerport.com

faks: +372 6201620

+372 6307912

(24h)

2

Heltermaa

H-1

Andrus Maide

mob: +372 5043888

e-post: andrus@saarteliinid.ee

faks: +372 4631649

+372 4694122

(24h)

3

Kuivastu

K-1

Valdur Häng

mob: +372 53428555

e-post: valdur@saarteliinid.ee

faks: +372 4545430

+372 4598425 (24h)

4

Kunda

KS-1

Eiki Orgmets

mob: +372 53477861

e-post: eiki.orgmets@knc.ee

faks: +372 3221463

+372 3229865

(24h)

5

Lahesuu

„Lahesuu sadam“

Gergor Elm

mob:+372 53432489

e-post: gregor@lahesuu.ee

faks: +372 683 3361

+372 6833362

(24h)

6

Lehtma

„Timber export Quay“

Tanel Esta

mob: +372 5253057

tanel@hiiukalur.ee

faks: +372 4622712

+372 4622714

(24h)

7

Loksa

„Loksa Shipyard Ltd“

Nadežda Tokareva

mob: +372 56708726

e-post: nadezda.tokareva@marsalis.ee

faks: +372 6224120

+372 6075324

(24h)

8

Meeruse

M-1

Gunnar Kellamov

mob: +372 56921417

e-post: gunnar@tallinnbekkerport.com

faks: +372 6201620

+372 6307912

(24h)

9

Miiduranna

MI-1

MI-3

Viktor Palmet

mob: +372 5128188

e-post: kapten@miidurannasadam.ee

faks: +372 6238062

+372 6054312

(24h)

10

Muuga

Sadama üldturvalisus

Janek Toiger

Mob: +372 5248058

e-post: j.toiger@ts.ee

+372 6319523

(24h)

MS-1

Aleksei Motuzov

mob: +372 53425467

e-post: aleksei.motuzov@vopakeos.com

faks: + 372 6833216

MS-2

Janek Toiger

Mob: +372 5248058

e-post: j.toiger@ts.ee

MS-3

Kirill Olev

mob: +372 56849884

e-post: valve@mgt.ee

faks: +372 6003873

MS-4

Janek Toiger

Mob: +372 5248058

e-post: j.toiger@ts.ee

MS-5

Artur Retsnik

mob: +372 53445721

e-post: forwarding@dbtmuuga.ee

faks: +372 6319189

MS-6

Kirill Olev

mob: +372 56849884

e-post: valve@mgt.ee

faks: +372 6319179

MS-7

Elvis Karula

mob: +372 56565444

e-post: elvis.karula@ee.g4s.com

faks: +372 6511901

MS-8

Janek Toiger

Mob: +372 5248058

e-post: j.toiger@ts.ee

 

 

 

 

 

11

Paldiski Lõunasadam

Sadama üldturvalisus

Andres Kungla

Mob: +372 5049361

e-post: a.kungla@ts.ee

+372 6318810

(24h)

PL-1

Toomas Saarepere

mob: +372 5215263

e-post: toomas.saarepere@alexelaterminal.ee

Faks: +372 679 0998

PL-2

Andres Kungla

Mob: +372 5049361

e-post: a.kungla@ts.ee

12

Paldiski Põhjasadam

„Paldiski North“

Jaanus Ilumets

mob: +372 5287861

e-post: jaanus@portofpaldiski.ee

faks: +372 6511045

+372 6511012

(24h)

13

Paljassaare

Sadama üldturvalisus

Tarmo Randmäe

mob: +372 +372 5092961

e-post: t.randmae@ts.ee

+372 6100835

(24h)

PS-1

Mitrofan Pototski

mob: +372 5068773

e-post: pototski@petromaks.com

PS-2

Tarmo Randmäe

mob: +372 +372 5092961

e-post: t.randmae@ts.ee

PS-3

Ilona Aun

mob: +372 56262250

e-post: ilona@netaman.ee

14

Patareisadam

„Ferry Terminal“

Jaan Tomp

mob: +372 5046404

e-post: jaan@lindaliini.ee

faks: +372 6999341

+372 6999335

(07.00-24.00)

15

Pärnu

„Pärnu Harbour“

„Kruiisikai“

 

Viktor Palmet

mob: +372 5128188

e-post: kapten@parnusadam.eu

faks: +372 44 71 701

+372 5177301

(24h)

16

Rohuküla

R-1, R-2

Andrus Maide

mob: +372 5043888

e-post: andrus@saarteliinid.ee

faks: +372 4631649

+372 4791139

(24h)

17

Roomassaare

RS-1

Kaarel Niine

mob: +372 5244942

e-post: kaarel@saarteliinid.ee

faks: +372 4555574

+372 4555774

(24h)

18

Saaremaa Sadam

„Saaremaa Sadam“

Andres Kungla

Mob: +372 5049361

e-post: a.kungla@ts.ee

+372 6100703

(24h)

19

Sillamäe

„Sillamäe West Quay“

Urmas Teelahk

mob: +372 5110187

e-post: u.teelahk@silport.ee

faks: +372 3929199

+372 3929155

(24h)

20

Sõru

S-1

Andrus Maide

mob: +372 5043888

e-post: andrus@saarteliinid.ee

faks: +372 4631649

+372 5272865

(24h)

21

Triigi

T-1

Valdur Häng

mob: +372 53428555

e-post: valdur@saarteliinid.ee

faks: +372 4545430

+372 4573203

(24h)

22

Vanasadam

VS-1, VS-2, VS-4

Tarmo Randmäe

mob: +372 5092961

e-post: t.randmae@ts.ee

+372 6318588

(24h)

23

Vene-Balti

„Vene-Balti“

Jaanus Väljataga

mob: +372 5045937

e-post: seb@blrt.ee

faks: +372 6102999

+372 6102216

(24h)

 

„Dekoil“

 

Dekoil: Margus Salu

mob: +372 5052017

e-post: dekoil@dekoil.ee

faks: +372 6102771

24

Virtsu

 

 

V-1, V-2

 

Valdur Häng

mob: +372 53428555

e-post: valdur@saarteliinid.ee

faks: +372 4545430

+372 4775019

(24h)