Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Tööpakkumised
Tööpakkumised

LOE LÄHEMALT

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

Veeteede Amet otsib PERSONALIOSAKONNA VANEMSPETSIALISTI

Veeteede Ameti ülesanne on kõigi tingimuste loomine ohutu veeliikluse tagamiseks Eesti merealadel ning laevatatavatel siseveekogudel. Amet teeb meremõõdistamisi, koostab navigatsioonikaarte, korraldab laevaliiklust Soome lahel, väljastab meremeestele meresõidutunnistusi, kontrollib laevu ja sadamaid, väljastab merendusega seotud lubasid, juurdleb laevaõnnetusi ja kontrollib väikelaevade ohutusnõuete täitmist.

Veeteede Amet otsib
PERSONALIOSAKONNA VANEMSPETSIALISTI

Töökoha eesmärk: ameti personalitöö igapäevane korraldamine ja ühisürituste organiseerimine

Peamised tööülesanded:
• personalialaste käskkirjade ja töölepingute vormistamine;
• tööajaarvestuse pidamine;
• siseveebi ajakohasena hoidmine oma vastutusvaldkonnas;
• riigitöötaja portaali ja lähetuste mooduli administreerimine ja haldamine;
• koostöö Riigi Tugiteenuste Keskusega (andmete edastamine, kontrollimine);
• personalialaste juhendmaterjalide väljatöötamises osalemine;
• ühisürituste organiseerimine;
• muud personaliga seotud toimingud.
Ootused kandidaadile:
• esimese astme kõrgharidus või sellele vastav kvalifikatsioon personalitöö alal;
• vähemalt 2-aastane töökogemus töökoha tegevusvaldkonnas;
• oma tegevusvaldkonna õigusaktide tundmine;
• tekstitöötlus- ja tabelarvutusprogrammi kasutamise oskus kesktasemel;
• täpsus, korrektsus, iseseisva töö oskus;
• organiseerimis- ja algatusvõime.

Kasuks tuleb:
• varasem kogemus riigitöötaja portaali ja SAP tarkvaraga.

Pakume kaasaegset, arengule suunatud töökeskkonda, ametialast täienduskoolitust, mitmeid sportimisvõimalusi.

Täiendav informatsioon: Kersti Peenema, e-post: kersti.peenema@vta.ee või telefon 6205 538 (personaliosakonna juhataja).

CV koos sooviavaldusega palume saata hiljemalt 16. juulil 2017. a Veeteede Ameti personaliosakonda meiliaadressil: personal at vta dot ee või CV-Online kaudu.

Hetkel rohkem Veeteede Ametis väljakuulutatud konkursse vabadele ameti- ja töökohtadele ei ole.