Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Tööpakkumised
Tööpakkumised


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Veeteede Amet kuulutab välja konkursi laevade järelevalve osakonna juhataja leidmiseks

Veeteede Amet otsib laevade järelevalve osakonda nutikat juhatajat.

Osakonna juhina on Sinu peamisteks ülesanneteks osakonna töö efektiivne planeerimine ja korraldamine, tööplaani ja eelarve koostamine, meeskonna motiveerimine ja juhtimine, valdkondliku koostöö korraldamine laevaomanike ja välisriikidega.

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on merendusalane kõrgharidus ja vähemalt kolm aastat töökogemust merendusvaldkonnas. Kasuks tuleb eelnev töökogemus laevandusettevõttes ning varasem edukas juhtimiskogemus. Sinu tugevusteks on eestvedamise oskus, algatus- ja analüüsivõime ning sisemine soov tulemusteni jõuda. Oled kohusetundlik, otsustus- ja vastutusvõimeline ning suudad end väljendada vabalt  nii suuliselt kui kirjalikult inglise keeles.

Omalt poolt pakume võimalust juhtida tugevat professionaalidest koosnevat meeskonda ning kujundada Eesti kui mereriigi visiooni. Enesetäiendust toetame erialaste koolitustega.

Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikiri hiljemalt 03. septembriks e-posti aadressil personal@vta.ee või CV-Online süsteemi kaudu. Lisainformatsiooni jagab meresõiduohutuse teenistuse juhataja Marek Rauk (marek.rauk@vta.ee, tel 6205700).
 

 

Kui soovite meile tööle kandideerida ja ühtegi konkurssi parasjagu välja kuulutatud ei ole, võite saata oma CV meie personaliosakonda meiliaadressil: personal@vta.ee.