Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Tööpakkumised
Tööpakkumised

LOE LÄHEMALT

NUTIMERI
(testversioon)

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

            Veeteede Amet omab
sertifitseeritud kvaliteedijuhtimissüsteemi

Veeteede Ametis toimub konkurss eelarveosakonna JUHATAJA kohale

Töökoha eesmärk on asutuse finantstegevuse juhtimine ning aktuaalse, objektiivse ja võrreldava analüüsi koostamine ning informatsiooni tagamine majandustegevuse ja eelarve täitmise kohta.

Peamised tööülesanded:
• asutuse finantstegevuse korraldamine;
• strateegilise finantsjuhtimise põhimõtete juurutamine;
• asutuse finantsplaneerimise võimekuse ja efektiivsuse suurendamine;
• eelarvestamise metoodika arendamine ja juurutamine;
• teenuste hinnastamise metoodika väljatöötamise korraldamine;
• eelarve koostamise protsessi juhtimine, selle koostamine ja täitmise haldamine;
• juhtimis- ja finantsotsusteks vajalike majandus- ja finantsnäitajate kogumine, kontrollimine ja analüüsimine;
• finantsaruannete koostamine;
• koostöö raamatupidamisteenust osutava üksusega.

Nõudmised kandidaadile:
• teise astme kõrgharidus või sellele vastav kvalifikatsioon majandus- või finantsalal;
• vähemalt 4-aastane töökogemus finantsvaldkonnas;
• head teadmised finantsjuhtimisest, sh planeerimise ja eelarvestamise protsessist, controlling’u funktsioonist, juhtimisaruandlusest ja strateegilisest juhtimisest;
• eesti keele oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus kesktasemel koos ametialase sõnavara valdamisega;
• finantsvaldkonna õigusaktide hea tundmine ning avaliku sektori majandustegevuse, eelarve kujundamise ja raamatupidamisarvestuse korraldamise põhimõtete väga hea tundmine;
• hea analüüsi-, algatus-, otsustus- ja vastutusvõime.
Kasuks tuleb:
• majandusarvestuse tarkvara SAP eelarve- ja aruandlusmooduli kasutamise kogemus;
• varasem töökogemus finantsjuhina.
Omalt poolt pakume:
• eneseteostust riigiasutuses;
• eesmärkide saavutamiseks vajalikke koolitusi;
• sõbralikku ja toetavat meeskonda.

Töökoht asub Tallinnas.

Konkursi kohta saab infot Veeteede Ameti personaliosakonna juhataja Kersti Peenemalt telefoninumbril 620 5538. Kandideerimiseks palume saata CV ja motivatsioonikirja hiljemalt 14. maiks 2017. a e-posti aadressil personal at vta dot ee.

Veeteede Amet pakub tööd haldusosakonna vanemspetsialistile,

kelle töö eesmärgiks on ameti valduses oleva riigivara ehitusprotsesside ja haldamise korraldamine.

Sobiv kandidaat on Eesti kodanik, kes omab:
• vähemalt rakenduslikku kõrgharidust ehituse erialal;
• eesti keele oskust kõrgtasemel (C1), vene keele oskust (B1);
• eelnevat kaheaastast kogemust ehitustööde objekti- või projektijuhina (soovitavalt vesiehituse valdkonnas);
• tehniliste jooniste lugemise oskust, väga head koostöö- ja analüüsivõimet;
• head stressitaluvust;
• head arvutikasutamise oskust ja B-kategooria juhiluba.

Omalt poolt pakume huvitavat tööd, tööalaseid koolitusi, kaasaegseid töötingimusi, sportimisvõimalusi, sõbralikku ja aktiivset kollektiivi.

Täpsem informatsioon telefonil: 6205 550

CV koos motivatsioonikirjaga saata hiljemalt 10. maiks 2017. a Veeteede Ameti personaliosakonda meiliaadressil: personal at vta dot ee