Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Ütle mulle üks ilus poisslapse nimi!


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Ütle mulle üks ilus poisslapse nimi!

Kuulutame välja konkursi, et leida Veeteede Ameti väike- ja siseveelaevade osakonna tarbeks soetatud uuele kontrollkaatrile nimi.

Nimi peab vastama headele tavadele, võiks iseloomustada väikelaevainspektorite nõustavat ja ohutust tagavat tööd ning olema samas tabav ja eristuv.

Vaatamata uudise pealkirjas tsiteeritud Oskar Lutsu "Kevadest" pärit lauses viidatule, ei ole loomulikult konkursile pakkumiste tegemine piiratud vaid poisslapsenimedega.

Tegemist on alumiinimist väikelaevaga Buster Cabin E, mis on toodetud Soomes. Uue väikelaeva tutvustuse leiab tootja kodulehelt.

Alus läheb meie Tartu väikelaevainspektorite käsutusse ja sellega hakatakse tööd tegema peamiselt sisevetel: Emajõel, Võrtsjärvel, Peipsil ja Lämmijärvel.

Nime valime välja ja teeme teatavaks 21. juunil.

Ootame pakkumisi ja soovitatavalt ka lühidat põhjendust nimevalikust aadressil teave at vta dot ee hiljemalt 18. juuni päeva lõpuks. Palume kirjas märkida kindlasti ka nimepakkuja enda nimi ja kontakt.

Parima nime pakkujale paneme auhinnaks välja komplekti merekaardiatlaseid ja lohutusauhindadeks navigatsioonikaardi pakkuja enda valikul.