Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Veeteede Amet jagab veeliiklusinfot tänavusel Meremessil


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

Baltice.org

 Veeteede Amet jagab veeliiklusinfot tänavusel Meremessil

 Veeteede Amet on kohal Tallinnas 16.-18. märtsini toimuval Meremessil. Ootame kohapeal kõigi huviliste küsimusi, ettepanekuid, arvamusi, müüme merakaardiatlasi jt trükiseid (COLREG, "Eesti-inglise meresõnaraamat", "Kaart 1 (INT 1): leppemärgid, lühendid ja terminid navigatsioonikaartidel"), näitame meie rakendusi: nutimeri, navigatsioonihoiatuste portaal, lootsiraamat, sadamaregister, mereviki jt. Kohal on laevateede spetsialist, kartograaf, väikelaevainspektor, sadamate järelevalve osakonna asjatundja, merekeelekonsultant jt.

Oleme Eesti Näituste messikeskuse D-hallis, riigiasutuste alal koos RIKSi, Riigi Ilmateenistuse, Muinsuskaitseameti, Keskkonnaagentuuri ja Keskkonnainspektsiooniga, headeks naabriteks veel Politsei- ja Piirivalveamet, TTÜ Eesti Mereakadeemia ja Keri saar. Kohtume Meremessil 2018!

Kus ja miks meremessil toimub?
Paadid, kaatrid ja jahid vallutavad Eesti Näituste Messikeskuse!
16.-18. märtsil jääb Meremessile ankrusse üle 200 erineva veesõiduki. Kohal on üle saja ettevõtja, kes tutvustavad oma tegevust ja pakuvad merendusega seotud tooteid ja teenuseid. Igas vanuses merekarud on oodatud ja pääs pardale on avatud!

Kohal üle 105 ettevõtte nii Eestist kui välismaalt.
200 paati ja kaatrit, purjekat ja jahti.
Mereriietus ja varustus.
Mere ja väikelaevandusega seotud ühingud ja riigiasutused.

Huvi mere ja meresõidu vastu on Eestis tõusuteel olnud juba mõnd aega. Hobilaevastik suureneb, usinalt käiakse väikelaevajuhtide kursustel, avatud on uusi purjetamiskoole ja jahisadamaid. Nii polegi imestada, et ka Meremess toimub eelmisest suuremana ning osalejate ring ulatub Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest kuni Itaaliani.

Peale veesõidukeid ja nende varustust esitlevate väljapanekute leidub ka muud merega seotut. Kohal on mereriiete ja lisatarvikute pakkujad, Veeteede Amet ja merepäästjad, purjeõppeasutused ja väikesadamad. Võib öelda, et Meremessil saab kõige paremini ja ühest kohast hea ülevaate Eesti hobimeresõidu ning väikelaevanduse hetkeseisust.
.

Kohtume Meremessil 2018!