Rubriigid Struktuur ja kontaktandmed Dokumendiotsing kuni 2017. aastani Dokumendiregister Riigilõivud Tööpakkumised
 Asud siin  »  Rubriigid  »  Veeteede Ameti Teataja 2017. aasta esimene number ilmunud


 

LOE LÄHEMALT

 

 

Maa- ja merekaardi rakendus

 

Baltice.org

 Veeteede Ameti Teataja 2017. aasta esimene number ilmunud

 

Alates 2017. aastast ilmub Veeteede Ameti Teataja ühe trükisena koos ajakirjaga Meremees. Veeteede Ameti Teataja asub väljaande lehekülgedel 31-46. Ajakiri on tasuta kättesaadav veebis Veeteede Ameti koduleheküljel ja ISSUU lehitsuskeskkonnas aadressil: https://issuu.com/veeteedeamet

Ajakirja paberväljaannet saab küsida nii otse Veeteede Ametist, Veeteede Ameti esindajatelt suurematel merendusüritustel (näiteks 17.-19. märtsini toimuval Meremessil) kui ka Tallinna Tehnikaülikooli Eesti Mereakadeemiast.

Pabereksemplare saab ametlikult tellida aadressil: https://eservice.omniva.eu/epit/ui/periodics/ajakiri/AJA69859 Aastatellimuse hind on 10€.

Väljaanne ilmub 4 korda aastas.

Käesolevasse Veeteede Ameti Teataja nr 1/4 (106) 2017 oleme kogunud kokku olulised teemad väikelaevajuhile. Väljaandest saab lugeda esmast infot selle kohta, kuidas väikelaevajuhiks saada. Samuti on hulgaliselt veeliikluse põhitõdesid ja meeldetuletusi juba kogenud paadimeestele.

Kust leiab väikelaevajuht täpse navigatsiooniteabe? Päästevest ei asenda head merepraktikat. Päästevesti kandmine väikelaeval kohustuslikuks? Kontrollige üle oma väikelaeva varustus! Juhised väikelaeva registreerimiseelse ülevaatuse läbimiseks. Õpi väikelaevajuhiks julgesti!

Selliste pealkirjade all on seekordses väljaandes palju vajalikku.

Infot Veeteede Ameti väljaantud trükiste kohta saab telefonil 620 5645.

1993. aastast on Veeteede Amet välja andnud oma Teatajat, kus on avaldatud üldkohustuslikud ja merendusringkondadele huvipakkuvad materjalid: Eesti Vabariigi merendusalased seadused, Vabariigi Valitsuse, majandus- ja kommunikatsiooniministri sellealased määrused ning Veeteede Ameti käsk- ja ringkirjad ning muu avaldamisele kuuluv teave, samuti IMO, IHO, IALA materjalid.

2009. aastast lõpetas Veeteede Amet Teataja ilmumise paberkujul ja tegi selle elektrooniliselt kättesaadavaks veebis. Nüüd siis on ajakiri taas kättesaadav ka paberkandjal, koos Meremehega.